Happy tree friends


A HARD ACT TO SWALLOW


Mravenečník Sniffles si zašel na výlet do přírody. Najednou se ale objeví drzý mravenec, který mu užírá jeho svačinku a tak si ho smlsne. Jenomže ostatní mravenci ho nechtějí nechat ve štychu a tak se začnou připravovat na záchrannou misi.


BETTER OFF BREAD


Superhrdina Splendi má na práci spoustu zachraňování a tak nemá ani čas si sám něco udělat. Jednou ale jeho trpělivost přeteče a ala Superman se vrátí časem a změní svoje priority.


BLIND DATE


Jak to asi dopadne, když si slepý vyjde na rande? No podívejte se sami, kdo všechno to odskáče.BOO DO YOU THINK YOU ARE


Lesní přátelé tentokrát zavítají na pouť a vydají se do strašidelného domu. Když vyjíždějí, přejí si bát se. Po chvíli je však tato touha přejde.


BOOKS OF FURY


V dnešním díle se setkáte s budhistickou opicí, která přijela na návštěvu. Při prohlídce knihovny však narazí na skupinu teroristů a bude muset bránit ubohé knížky před zničením.


BUCKLE UP FOR SAFETY


Jeden malý mravenečník dostal chuť na pár mravenců. Ke svačině vyhlédl si jedno hezké mraveniště. Koukněte se a zjistěte, jestli se nají a nebo jeho kořist bude vzdorovat a on bude o hladu.


CLASS ACT


Pojďte se podívat na Vánoční besídku k happy tree friends. Režisérování si vzal na starost Lumpy a své dílo hodlá prezentovat celé, i když se na scéně dějí prapodivné věci.


ENTER THE GARDEN


Opice je vyrušena při meditaci v zahradě bandou maskovaných vandalů, se kterými se utká v krutém boji.


TOPlist